chmurka Miejsce pełne przygód chmurka

Witamy na stronie naszego przedszkola:):):)Działamy nieprzerwalnie od  września 2009 r. z roku na rok prężnie się rozwijając i podnosząc jakość opieki i poziom edukacji.Kładziemy ogromny nacisk na naukę języków obcych. Podstawę naszego nauczania stanowi język angielski, który jest obecny każdego dnia, ale oferujemy również, w ramach czesnego, naukę języka hiszpańskiego.


Dysponujemy wszystkimi modułami wyjątkowego programu nauczania, jakim jest "Klucz do Uczenia Się",  program, dzięki któremu nasze dzieci rozwijają się wszechstronnie poprzez radosną zabawę. "Badania prowadzone przez brytyjską psycholog dr Madelaine Portwood wykazały, że uczniowie, którzy wykorzystywali ten program, w ciągu 12 miesięcy zrobili postęp odpowiadający 20 miesiącom nauki tradycyjnymi metodami. Niektóre dzieci zrobiły postęp odpowiadający 3 latom nauki."
( żródło : Miesięcznik Dyrektora Przedszkola)W przedszkolu panuje domowa i kameralna atmosfera. Staramy się tak organizować przedszkolakom dzień, by był on ciekawy, radosny i miły. Naszym celem jest, aby dzieci czuły się w przedszkolu jak w domu i chętnie przybiegały do nas z uśmiechem na ustach.